Losowy

Promocje

Theatre Arts / Fundamentals II - Poprawia umiejętności na poziomie pierwszym poprzez tworzenie i studiowanie teatru dla dzieci w głębokim zakresie z możliwościami wydajności..

Czytaj więcej...

Kim jestem

Data publikacji: 05.06.2018
Autor: admin

Optymalizacja zasobów ludzkich i zapewnienie pracownikom optymalnego rozwoju to dwa obszary, przy jakich wielu managerów popełnia mnóstwo błędów. Traktowanie z lekceważeniem zatrudnionych pracowników czy przekraczanie bez przerwy granic z uwagi na swoją pozycję to raptem dwa z wielu grzechów, które często się obserwuje w małych i dużych firmach.


Gdy relacje w firmie pomiędzy pracownikami a pracodawcami pozostawiają wiele do życzenia, to chętnie w celu poprawy mogę zaproponować jakąś pomoc. W pracy, którą wykonuję skupiam się przede wszystkim na podejściu w całościowym wymiarze, próbując się zająć wszystkimi obszarami w nieco większym przedziale czasu. Mogę spoglądnąć dzięki temu szerzej na daną firmę, poznać jej długofalowe cele, i dostosować do tego wszelkie działania.


Na pewno niezwykle przydaje mi się w pracy wykształcenie, które posiadam. Między innymi ukończyłam psychologiczne studia na Uniwersytecie Warszawskim, o specjalności związanej z psychologią pracy. Gdy zdobyłam wymarzony dyplom nadal dążyłam do poszerzenia wiedzy, uczestnicząc między innymi w studiach podyplomowych z obszaru optymalizacji procesów pracowniczych, personalnego doradztwa czy technik negocjacyjnych.


Dzięki pozyskanym umiejętnościom mogę wykazywać się pełnym profesjonalizmem podczas realizacji swojej pracy. Współpracuję zarówno z wieloma prywatnymi firmami, jak również z urzędami różnego szczebla i organizacjami pozarządowymi. Do moich klientów należą podmioty, którym realizuję projekty we wszystkich obszarach wiążących się z szeroko pojętym HR, czyli w procesach rekrutacji i motywowaniu pracowników i ich rozwoju.


Mogę się również zajmować kompleksowym wdrażaniem polityki zarządzania zasobami ludzkimi, a oprócz tego treningami i rozwojem zawodowym. Dzielę się z innym swoją wiedzą i doświadczeniem, na przykład za pomocą napisanego jakiś czas temu poradnika dla managerów i specjalistów HR oraz licznych artykułów w prasie branżowej.


Każde moje zlecenie to przede wszystkim pełna poufność, tematy związane z dyskrecją mają dla mnie bardzo duże znaczenie. Na przykład się zajmuję realizacją personalnych audytów, wyznaczam nowe definicje norm i zasad  a także poprawiam zagadnienia związane z kadrami. Chętnie także realizuję warsztaty dla kadry kierowniczej, które dadzą nowe umiejętności a oprócz tego motywację do lepszej pracy.Tagi: