Losowy

Promocje

Theatre Arts / Fundamentals II - Poprawia umiejętności na poziomie pierwszym poprzez tworzenie i studiowanie teatru dla dzieci w głębokim zakresie z możliwościami wydajności..

Czytaj więcej...

Seminaria dla studentów – wyjazdy do USA

Data publikacji: 05.06.2018
Autor: admin

Nasz zespół prowadzi seminaria i programy egzaminacyjne dla maturzystów przeprowadzających się do Stanów Zjednoczonych lub Anglii. Pozwalaja one na szybką rekrutację do anglojęzycznej szkoły wyższej. Do tej pory realizowaliśmy m.in. tu wymienione seminaria: 

Definicja programów nr O94/USA:

Studia niezależne od egzekwowania prawa, często prowadzone z instruktorami jako mentorami, umożliwiają swoim kursantom zbadanie tematów związanych z egzekwowaniem prawa. Niezależne Kursy mogą być okazją dla studentów do poszerzenia praktycznych zdolności specjalistycznej w danej aplikacji, do bardziej szczegółowego zbadania tematu lub do rozwoju bardziej zaawansowanych umiejętności. Warsztaty z zakresu egzekwowania prawa - Workplace Experience zapewniają doświadczenie zawodowe w dziedzinach związanych z egzekwowaniem prawa. Cele są zazwyczaj ustalane wspólnie przez studenta, nauczyciela i pracodawcę (chociaż studenci nie muszą płacić). Szkolenia te mogą obejmować również zajęcia w klasie, obejmujące dalsze studiowanie w terenie lub dyskusję dotyczącą doświadczeń, które uczniowie napotykają w miejscu pracy.

Formalna definicja programów nr L35/USA:

Kursy Power and Mechanics umożliwiają uczniom zrozumienie zasad leżących u podstaw różnych rodzajów mechaniki (samoloty, samo- chody, olej napędowy i żegluga morska) oraz sposobu, w jaki energia jest przetwarzana, przesyłana i kontrolowana. Tematy zazwyczaj obejmują konserwację i serwisowanie maszyn, silników i urządzeń, przy jednoczesnym podkreślaniu źródeł energii, energii elektrycznej i przenoszenia mocy. Programy mogą również dostarczyć informacji na temat możliwości kariery zawodowej w zakresie mechaniki i / lub transportu.

Charakterystyka programów nr B51/USA:

Seminaria odzieży i wyposażenia-Workplace Experience zapewniają wszystkim zainteresowanym uczestnikom doświadczenie w pracy w dziedzinach związanych ze strojami, tekstyliami i wyposażeniem. Cele są zazwyczaj ustalane wspólnie przez studenta, nauczyciela i pracodawcę (chociaż studenci nie muszą płacić). Szkolenia te mogą obejmować również zajęcia w klasie, obejmujące dalsze studiowanie w terenie lub dyskusję dotyczącą doświadczeń, które uczniowie napotykają w miejscu pracy.

Definicja kursów nr L68/UK:

Niezależne studia w zakresie bezpieczeństwa i ochrony, często prowadzone z instruktorami jako mentorami, umożliwiają mlodszym nastolatkom zapoznanie się z tematami związanymi z bezpieczeństwem i ochroną społeczeństwa. Niezależne Kursy mogą być okazją dla studentów do poszerzenia profesjonalnych umiejętności specjalistycznej w danej aplikacji, do bardziej szczegółowego zbadania tematu lub do rozwoju bardziej zaawansowanych umiejętności.

Charakterystyka kursów nr K55/USA:

Programy w Niezależnych studiach kierowców, często prowadzone z instruktorami jako mentorami, umożliwiają starszym dzieciom zapoznanie się z tematami związanymi z edukacją kierowców. Niezależne Programy mogą być okazją dla studentów do poszerzenia profesjonalnych umiejętności specjalistycznej w danej aplikacji, do bardziej szczegółowego zbadania tematu lub do rozwoju bardziej zaawansowanych umiejętności.

Opis kursów nr K44/UK:

Programy Crime Scene Management profesjonalnie dostarczają umiejętności i profesjonalnych umiejętności koniecznej dla kryminalistyki - zabezpieczania, badania i przetwarzania miejsca zbrodni. Tematy mogą obejmować, ale nie ograniczają się do gromadzenia i przechowywania dowodów, drukowania palcami, szkicowania, zabezpieczania i fotografowania miejsca zbrodni oraz łańcucha dostaw.Tagi: