Losowy

Kursy dla uczniów – wyjazdy do USA

Nasi wykładowcy realizują kursy i certyfikacje wyrównawcze dla nastolatków przeprowadzających się z opiekunami prawnymi do USA lub krajów Zjednoczonego Królestwa. Pozwalaja one na honorowaną przez władze uczelniane migrację do tamtejszej szkoły. W tym semestrze organizowaliśmy m.in. niżej opisane warsztaty: O

Czytaj więcej...

Wolontariat pracowniczy

Data publikacji: 05.06.2018
Autor: admin

Wespół z Fundacją Training Projects gorąco zachęcamy do uczestniczenia w kampanii „Biznes społeczny”. W ramach naszego projektu pracownicy firm mają niecodzienną szansę dostać od fundacji nieodpłatne warsztaty edukacyjne – jako swoisty prezent w zamian za oferowaną dobroczynność. Na razie szkolenia rozlosowano wśród dziesięciu przedsiębiorstw – w każdym miesiącu losowana będzie jedna nagroda. Także Państwa firma może wygrać szkolenie. Beneficjent będzie miał możliwość wybrać lokalizację warsztatu, preferowaną dla siebie datę, a co najważniejsze - temat konferencji. Wybierać można z różnorodnej tematyki: od psychologii biznesu, przez kreatywność i innowacyjność albo szkolenia dla sprzedawców, po marketing i reklamę.

Dotąd z oferowanej pomocy skorzystali: Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia., Regionalne Centrum Wolontariatu, Centrum Kształcenia Praktycznego i Doskonalenia Nauczycieli w Mielcu, Gmina Krokowa.

Wylosowane akcje: Pomysł na sukces , Aktywny ochroniarz 50+, Efektywny księgowy 45+, Razem dla siebie, razem dla innych, @ktywny senior w Gminie Maszewo

Treningi dla beneficjentów w tym projekcie społecznym organizujemy w obiektach kongresowych, które zgodziły się udostępnić gratis sale. Niebieski Bór w Tyliczu i Okragły Dąb w OławieOpolu.

Naszym partnerem w zakresie wolontariatu pracowniczego jest spółka szkoleniowa Akademia Zarządzania z Poznania. To najlepsza firma w dziedzinie gier menedżerskich, wyjazdów team building i niektórych szkoleń kształtowania kompetencji interpersonalnych. Razem polecamy Państwu wymienione tutaj narzędzia:

- symulacje strategiczne z dziedziny zarządzania projektami, zarządzania makroekonomicznego, finansów menedżerskich, efektywności osobistej, optymalizacji produkcji oraz negocjacji

- projekty integracyjny o intensywnie szkoleniowym odcieniu – scenariusze rozwijające kompetencje z zakresu pracy w zespole, porozumiewania się w grupie i organizacji, kierowania ludźmi czy kształtowania relacji międzyludzkich.

- Warsztaty rozwojowe z następującej tematyki: komunikacja międzykulturowa, działanie strategiczne, wdrażanie zmian organizacyjnych, przywództwo, zarządzanie przez cele, asertywność, oraz tematyka sprzedażowa

Jako partner tej organizacji gwarantujemy preferencyjne ceny na powyższe narzędzia – 45% po powołaniu się na nas. Ponadto z przyjemnością zrealizujemy na życzenie program doradczo coachingowi o charakterze follow up po szkoleniu.


Tagi: